blog o arval

Aktualności

{label}
{value}
Theme
Category
Active filters
5 najpopularniejszych marek samochowych w msp

5 najpopularniejszych marek w wynajmie w segmencie MŚP w 2022

Wynajem samochodów to korzystna alternatywa dla leasingu dla małych lub średnich przedsiębiorstw. Oprócz elastyczności i opłacalności takiego rozwiązania warto zwrócić uwagę także na szeroki wybór dostępnych modeli. Które marki cieszyły się największą popularnością w 2022?

czw. 23/02/23
samochodu uzywane plac warszawa

Arval podsumowuje sprzedaż aut używanych w 2022 roku. Skoda Octavia hitem oferty pojazdów poleasingowych Arval Autoselect

Arval Service Lease Polska, lider rynku wynajmu długoterminowego pojazdów i rozwiązań z zakresu zrównoważonej mobilności, w 2022 roku sprzedał prawie 8000 samochodów pokontraktowych. Najczęściej wybieranym przez klientów modelem pojazdu była Skoda Octavia. Średni przebieg sprzedanych samochodów pokontraktowych wynosił zaledwie 78 tys. km. Arval ułatwia klientom indywidualnym dostęp do oferty samochodów używanych – w ubiegłym roku firma uruchomiła platformę internetową autoselect.arval.pl, zaś od stycznia oddała do użytku gruntownie zmodernizowane biuro i plac sprzedażowy w podwarszawskich Radziejowicach.

czw. 09/02/23
pradukty, ktore arval wprowadzilo w 2022.

Produkty, które wprowadziliśmy w 2022 roku!

W Arval Polska staramy się jak najlepiej odpowiadać na sytuację rynkową oraz potrzeby naszych klientów. Rok 2022 zaowocował poszerzeniem katalogu produktów, które oferujemy zarówno korporacjom, małym i średnim przedsiębiorcom, jak i osobom prywatnym. Zapoznaj się z najważniejszymi nowościami!

czw. 02/02/23
ambasador bezpiecznej jazdy arval 2023

Szukamy nowego Ambasadora Bezpiecznej Jazdy Arval. Startuje kolejna edycja flagowego CSR-owego konkursu dla kierowców floty Arval

Już na początku stycznia startuje trzecia edycja konkursu „Ambasador Bezpiecznej Jazdy Arval”. Przez najbliższe pół roku firmowi kierowcy korzystający z pojazdów wynajmowanych przez Arval Service Lease Polska będą mogli sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa ruchu drogowego, wykazać się postawą odpowiedzialnego kierowcy i zawalczyć o tytuł Ambasadora Bezpiecznej Jazdy Arval. Na najbardziej zaangażowanych uczestników czekają nagrody!

pt. 13/01/23
oszczędna jazda samochodem

Jak jeździć oszczędnie?

Sezon zimowy to dla kierowców wyzwanie, głównie z powodu trudnych warunków atmosferycznych. Co z użytkownikami samochodów elektrycznych, które – najprościej rzecz ujmując – za zimnem nie przepadają?

wt. 06/12/22
elektryk zimą

Jak przygotować auto elektryczne na zimę?

Sezon zimowy to dla kierowców wyzwanie, głównie z powodu trudnych warunków atmosferycznych. Co z użytkownikami samochodów elektrycznych, które – najprościej rzecz ujmując – za zimnem nie przepadają?

czw. 01/12/22
5 zasad bezpiecznej jazdy jesienią

5 zasad bezpiecznej jazdy jesienią

Każdy kierowca powinien zdawać sobie sprawę z tego, że warunki na drogach jesienią są szczególnie trudne. Szybciej zapadający zmrok, często występujące mgły, czy śliska nawierzchnia. W efekcie należy być znacznie ostrożniejszym na drodze oraz pamiętać o kilku istotnych zasadach, które przedstawiamy poniżej.

pt. 18/11/22
jak ładować samochody elektryczne

Jak ładować samochody elektryczne?

Samochody elektryczne, czyli muszą być regularnie ładowane ze źródeł zewnętrznych. Dla zachowania jak najdłuższej żywotności akumulatora warto przestrzegać kilku zasad.

pt. 28/10/22