aktualności arval blog

Aktualności

{label}
{value}
Theme
Category
Active filters
koszty utrzymania auta w firmie

Wynajem długoterminowy sposobem na zmniejszenie kosztów utrzymania auta w firmie?

Wiele biznesów nie może funkcjonować bez firmowych aut, a nowe samochody stają się trudniej osiągalne. Koszty ich zakupu rosną, podobnie jak drożeje ich eksploatacja. To dlatego coraz więcej fleet managerów decyduje się na wynajem długoterminowy dla firm. Wyjaśniamy dlaczego.

czw. 30/06/22
2022 rokiem rowerów

Rok 2022 rokiem wynajmu rowerów!

Jednoślady, zarówno tradycyjne jak i rowery elektryczne, to coraz częstszy widok na polskich ulicach. Nic dziwnego, bo dzięki nim odpoczywamy od korków, dbamy o środowisko, a także własną kondycję. Trend rowerowy dotarł też do polskich przedsiębiorstw, które z myślą o swoich pracownikach, coraz chętniej decydują się na wynajem długoterminowy rowerów.

czw. 09/06/22
seres 3

Seres 3 – elektryczny crossover zadebiutował na polskich drogach, zaskakując przestrzennym wnętrzem i mnogością inteligentnych rozwiązań. Dlaczego jeszcze warto zwrócić na niego uwagę?

Seres 3 powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na samochody elektryczne, pojawił się również w Polsce, wzbogacając ofertę pojazdów z zieloną tablicą. Spośród dostępnych elektryków na naszym rynku zwraca na siebie uwagę nie tylko egzotycznym pochodzeniem. Funkcjonalną przestrzenią i wysoką jakością wykonania udowadnia, że nie jest kolejnym tanim chińskim autem zeroemisyjnym. W dodatku można go wynająć w Arval na atrakcyjnych warunkach i z dotacją dla aut elektrycznych. Czym jeszcze zaskakuje użytkowników Seres 3?

pt. 03/06/22
moj elektryk dlaczego warto

7 powodów, dla których warto wybrać auto elektryczne w wynajmie długoterminowym w programie dopłat „Mój elektryk”.

Mój elektryk to program dopłat do samochodów elektrycznych, mający realny wpływ na ochronę środowiska poprzez zwiększenie ilości aut elektrycznych i tym samym zmniejszenie emisji zanieczyszczeń. Program realizowany jest przez Bank Ochrony Środowiska ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Rządową dotacją objęto m.in. osoby fizyczne i firmy, które wynajmują auta długoterminowo.

pon. 30/05/22
Family

Elektrykiem na urlop? Jak wybrać się w dłuższą podróż autem na prąd

Od soboty 8 maja, po tygodniach lockdownu, znów można korzystać z hoteli i innych miejsc noclegowych. Można się spodziewać, że tłumy Polaków wyruszą na długo wyczekiwane wypady za miasto. Dla części użytkowników samochodów elektrycznych może to być pierwsza dłuższa podróż takim pojazdem, dlatego warto się do niej przygotować. W kolejnym odcinku naszego cyklu edukacyjnego Arval Driving Academy przedstawiamy pięć zasad korzystania z aut elektrycznych podczas wyjazdów w dłuższą trasę.

wt. 11/05/21