blog o arval

Aktualności

{label}
{value}

Szukaj
Theme
Category
Active filters
Hyundai i30 – najlepszy

Hyundai i30 – najlepszy wybór w tej klasie?

Gdy w 2009 roku debiutowała pierwsza wersja Hyundaia i30, niemal nikt nie spodziewał się tego, jak wielki sukces odniesie w przywiązanej do tradycji Europie. Obecnie w sprzedaży jest już 3. generacja, która po drodze przeszła dwie restylizacje, a kolejna właśnie trafiła do fabryk i niedługo niewątpliwie okaże się kolejnym sprzedażowym hitem. Co przesądziło o tym, że popularny kompakt południowokoreańskiej marki na stałe wpisał się w krajobraz polskich dróg?

wt. 28/05/24
elektryk 2023

Najpopularniejsze auta elektryczne w Polsce i Europie

Unia Europejska stawia sprawę jasno. Od 2035 roku koncerny samochodowe będą mogły sprzedawać w Europie nowe samochody tylko w wariancie z silnikiem elektrycznym. Polscy kierowcy mogą wykorzystać ten czas na cieszenie się nowymi autami z silnikiem spalinowym albo wręcz odwrotnie – zacząć oswajać się z nieuchronną zmianą i przesiąść się na elektryka już teraz. Wiele wskazuje na to, że druga z tych opcji jest bardziej prawdopodobna.

pt. 24/05/24
elektryczna mobilność

Elektryczna mobilność w biznesie - korzyści dla firm

W debacie publicznej od lat omawiane są wyzwania i szanse, jakie niesie za sobą elektryczna mobilność w biznesie. Nieco mniej zaangażowania daje się zauważyć przy omawianiu licznych przecież korzyści. A szkoda. Elektryczna mobilność coraz częściej postrzegana jest, jako realna alternatywa oraz obietnica czystszej i lepszej przyszłości. Jakie korzyści dla biznesu niesie za sobą elektryczna mobilność?

pon. 20/05/24
tucson blog

Hyundai Tucson – dlaczego Polacy tak często wybierają to auto? Przegląd najważniejszych funkcji

Choć segment SUV-ów i crossoverów wciąż poszerza się o nowe modele, kolejne edycje znanych i lubianych klasyków cieszą się niesłabnącym powodzeniem. W regułę idealnie wpisuje się Hyundai Tucson, który co prawda pojawił się po raz pierwszy w 2004 roku, ale jest produkowany do dziś i doczekał się już czwartej generacji. Co przesądza o jego wyjątkowej popularności?

pon. 13/05/24
auta idealne  na podroz

Najlepsze samochody dla miłośników podróży. Wybierz idealne auto na długie trasy!

Chociaż do dyspozycji jest wiele środków transportu, z których można skorzystać, wybierając się na wakacje, samochód cieszy się dużym powodzeniem wśród Polaków, zwłaszcza w kontekście podróży krajowych. Wybierając się autem w długą podróż, trzeba zwrócić uwagę na odpowiednie przygotowanie, w tym na wybór właściwego auta. Jaki model dobrze sprawdzi się na długich trasach?

pon. 06/05/24
popularne suvy

Sprawdź, które SUV-y cieszą się największą popularnością w Polsce

Po latach dominacji kombi i sedanów można zauważyć wyraźne oznaki tego, że nadciąga nowy trend – a jeśli wierzyć statystykom, już nadszedł*. Czy to pora na dominację samochodów typu SUV i które z nich należą obecnie do najczęściej wybieranych przez polskich kierowców?

pon. 15/04/24
nowe technologie

Trendy w designie samochodów: co nowego w branży w 2024?

2024 rok jest dla miłośników motoryzacji szczególny. Na rynku pojawi się wiele nowości, a branża coraz widoczniej zmierza w kierunku eko-rozwiązań. Polska fabryka wypuści po raz pierwszy Alfa Romeo (model Milano), a po 28 latach nieobecności powróci Renault 5 w całkowicie nowej odsłonie. Nie zabraknie zaskoczeń, bo Porsche 911 pojawi się w wersji hybrydowej (gama modeli Porsche E-Hybrid).

pon. 08/04/24
auto dla nowego kierowcy

Szukasz pierwszego samochodu? Sprawdź, jak wybrać idealny model dla początkującego kierowcy

Zdanie egzaminu na prawo jazdy to ważny moment w życiu, któremu zwykle towarzyszy nie mniej ważna chwila: wybór pierwszego samochodu. Jaki pojazd sprawdzi się w takiej roli, zapewniając świeżo upieczonemu kierowcy bezpieczeństwo oraz możliwość szlifowania niedawno nabytych umiejętności?

pon. 25/03/24